Můj košík0,00 Přihlášení

KOLOS-ALCHEMIST

AUTORSKÉ UMĚLECKO-ŘEMESLNÉ CÍNOVÉ VÝROBKY

Karafa „FLAŠTIČKA“ – bílá

Sklenice na likér „PANÁK“ – krakovaná

Sklenice na víno „MORAVIA“ – krakovaná

Karafa „EXCLUSIVE“

Sklenice na sekt „BOHEMIA“ – optiš

Sklenice na likér „PANÁK“ – optiš

Karafa „KARAFKA“ – optiš

Zátka na láhev „KOHOUTEK“ – cín

Zátka na láhev „KÁČA“

Kapkolapka „KAPLAP“ – světle modrá

O nás

Naše manufaktura KOLOS – ALCHEMIST se od roku 1991 specializuje na umělecko-řemeslné zpracování cínu. Všechny naše výrobky jsou autorskými díly, výroba je malosériová a každý výrobek je ručně vyrobený originál.

Společným jmenovatelem našich výrobků je jejich praktičnost a užitnost v denním životě.

Velkou část našeho sortimentu tvoří kombinace – a sice aplikace cínu na sklo či porcelán. Jedná se o český křišťál (sklárna Slavia, Nový Bor), který je zakázkově vyráběn dle našich předloh výhradně pro naši firmu. Některé z našich produktů jsou také zušlechťovány galvanickým zlacením, mosazením či stříbřením.

Zvláštní místo v naší výrobě zaujímá judaistický sortiment. Našimi partnery jsou pražské synagogy (Španělská, Klausova, Maislova) a národní památník Terezín.

Velkou odezvu zaznamenaly svou originalitou naše cínové záložky do knížek.

Našimi dlouholetými obchodními partnery jsou mimo jiné: Alphabet (Kyoto, Japonsko), Bohemia service (Görlitz, Německo), Unicom Ltd.(Aichi, Japonsko) a některá knihkupectví v ČR.

V originalitě, nápaditosti a vtipu jsme za celou dobu existence naší firmy nezaznamenali kvalitní konkurenci. Také proto nebo zejména díky tomu jsme se stali vyhledávanými nejen milovníky a obdivovateli krásných a kvalitních věcí, ale i velkým množstvím organizovaných turistických výprav ze všech končin celého světa.

A zase ty cookies... :-) Aby bylo vše dle současné legislativy, musíme Vám dát vědět, že na těchto webových stránkách používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

odmítnoutnastavitpřijmout vše